Bloch

O firmie

 

Z branżą grzewczą i sanitarną związany jestem od 1983 roku. Wtedy o zawodzie mówiło się wyłącznie hydraulik. Obecnie hydraulika określa się jako montera instalacji lub instalatora. W związku ze stałym rozwojem technologii w branży w swojej działalności kładę duży nacisk na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bieżącemu monitorowaniu rynku branżowych technologii i produktów moja firma jest w stanie zaproponować Klientowi najbardziej sprawdzone i odpowiednie do potrzeb rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu jak najniższych kosztów i jak najwyższej jakości.


Wyjątkowość mojej firmy polega na tym, że oferuję doradztwo i konsultacje na miejscu inwestycji, aby profesjonalną wiedzą i doświadczeniem pomóc Państwu w podejmowaniu decyzji. Mój kontakt z klientem nie kończy się na etapie rozliczeń i odbiorów prac, ale swoje usługi proponuję w okresie pogwarancyjnym, w ramach konserwacji eksploatowanych urządzeń, jak i naprawy lub wymiany tych już bardziej zużytych.


Na wykonane usługi udzielam gwarancji i wystawiam faktury.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług!

 


Czesław Bloch

 

 

 

GALERIA GALA 

Lublin,ul. Fabryczna 2

 

Bloch

Autoryzowany INSTALATOR

Bloch
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij