Bloch

Kontakt

 

GALERIA GALA - parter, lokal  0.4

Lublin, ul. Fabryczna 2         (mapa dojazdu poniżej)

tel. 609 027 443

e-mail: cz.bloch@op.pl

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek w godz. 10:00 - 18:00

sobota w godz. 10:00 - 15:00

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO) informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjno - Handlowe Czesław Bloch z siedzibą w Lublinie przy ul. Lędzian 17, tel. 609 027 443.

2) Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktów handlowych i przygotowania kosztorysu (oferty) oraz ewentualnego zawarcia, realizacji i rozliczenia umowy.

3) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przygotowania oferty oraz ewentualnego zawarcia, realizacji i rozliczenia umowy.

4) Pozyskane od Pani/Pana dane osobowe na etapie przygotowania i negocjacji kosztorysu (oferty) nie będą udostępniane innym podmiotom. W przypadku zawarcia umowy pozyskane od Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz podwykonawcom i innym administratorom danych, w szczególności podmiotom świadczącym usługi pocztowe i serwisowe.

5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazane poza teren Polski.

6) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane przez okres trwania współpracy nie krócej niż przez okres niezbędny do wypełnienia obowiązków określonych obowiązującymi przepisami prawa.

7) Ponadto, informujemy, że ma Pani/Pan prawo do:

dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, uzupełnienia, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych,

przenoszenia swoich danych osobowych, 

wniesienia skargi do organu nadzorczego,

wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

8) Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane.

formularz kontaktowy

Jak do nas trafić

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij